“SEÇİLEN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM”

Okuma Süresi:1 Dakika, 6 Saniye
14 Mayıs seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak konuşmasına başlayan Başkan Güler, seçilen adaylara teşekkürlerini iletti. Ordu’nun sorunsuz centilmen bir seçim süreci yaşadığını aktaran Başkan Güler, “Bir seçim dönemi geçirdik. Seçimler demokrasinin şölenleridir. Ordu’muza yakışır şekilde herhangi bir olay olmadan bütün partiler centilmence seçim dönemini atlattılar. Her ne kadar mazbatalarını almasalar da seçilen arkadaşları tebrik ediyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimleri de 15 gün sonra tekrar yapılacak. Onda da güzel sonuçlar bekliyoruz. Ordu’muz güzel bir sınav verdi. Hayırlı olsun” dedi.
“ORDU’YU NEREDEN ALDIK NEREYE GETİRDİK BAĞIMSIZ KURULUŞLARA RAPORLATIYORUZ”
Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Başkan Güler, yapılan tüm çalışmaların da bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenmesi için çalışma başlattığını söyledi.
Çıkan sonuçları kamuoyu ile paylaşacaklarının altını çizen Başkan Güler, “Bizde belediye olarak örnek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Serbest bölgemiz hayırlı olsun. Yıllardır yaptığımız çalışmalar sonuçlarını verdi. Büyükşehir Belediyemiz çok önemli bir tesisi Karadeniz ekonomisine Türkiye’ye kazandırdı. Hayırlı uğurlu olsun. Ordu flaş bir deparla fotofinişi göğüsledi. Dünyadaki belediyecilikteki ölçümler nasıl yapılıyorsa onun kriterlerine göre çalışmalar başlattım. Ordu’yu 2019’da nereden aldık ve nereye getirdik. Uzmanlarla çalışma yaptırıyoruz. Henüz sonuç belli olmasa da ilk sonuçlar çok olumlu çıktı. Ordu’muz TR90 düzeyinde diğer illerde görülmeyen bir uygulama başarısına imza attığını gösteriyor. Bu da aldığımız noktadan geldiğimiz noktaya objektif dünya kriterleriyle Ordu’muzdaki gelişmeyi gösteriyor. Nihai rapor çıkınca sizinle paylaşacağım” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.