Uzun Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu Açıldı

Okuma Süresi:1 Dakika, 13 Saniye
  1. Uzun Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu Açıldı

Fatsa’da uzun süredir faaliyetini sürdüren Uzun Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu açılışına, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Onur Sokak No :22/ 7 adresinde, ilçemiz başarılı Avukatı Mehmet Sami Uzun tarafından kurulan Uzun Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu yoğun katılımla açıldı.
Ordu Barosu Başkanımız Sibel Torun açılışta yaptığı konuşmada, şu ifadelere yer verdi: “Vatandaşın adalete erişimindeki ilk duraklarından olan hukuk büroları çok önem arz etmektedir. Bu noktada açılışını gerçekleştirdiğimiz Uzun Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu da vatandaşımızın hukuka erişme noktasında önemli bir durak olacak. Meslektaşımıza başarılar diliyorum.”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Uzun Hukuk ve Arabuluculuk Bürosunun milletimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Hayat mücadelesinde eğitimli ve donanımlı olmak her insanı bir adım önde başlatıyor. Bu vesileyle Avukat Mehmet Sami Uzun kardeşimizi tebrik ediyorum ve meslek hayatında başarılar diliyorum” diye konuştu.
Fatsa Kaymakamı Avni Kula da, “Böylesine anlamlı bir programda olmaktan gurur duyuyorum. Avukatlık mesleğinde başarılar diliyorum. Hukukçu olarak mesleğin aranan kişi olmasını diliyorum.” açıklamasında bulundu.
Avukat Mehmet Sami Uzun da, açılışa gelen tüm protokol, dost ve yakınlarına teşekkür ederken, adaletin tecellisi için çalışmalarına devam edeceğini kaydetti.
Protokol mensuplarının birlikte açılış kurdelesini kesmelerinin ardından ofis bölümleri gezilerek hatıra fotoğrafları çekildi.
Açılışa, Fatsa Kaymakamı Avni Kula, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Ordu Barosu Başkanı Sibel Torun, Fatsa Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş, Fatsa Ziraat Odası Başkanı Haydar Gürsu, Fatsa Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ayhan Baş’ın yanı sıra çok sayıda meslektaşı ve davetli katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.