MELİKE İLE İSMAİL’İN EN MUTLU GÜNÜ

Okuma Süresi:57 Saniye
BAKAN ÖZER NİKAH ŞAHİTİ OLDU
Tülay – Zeki Varan çiftinin kızı Melike ile Sebahat – Faruk Kibar’ın oğlu Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın kardeşi İsmail, Yalçın Otel’de gerçekleşen muhteşem bir düğün töreni ile evlendiler.
Gerçekleşen Düğüne Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer başta olmak üzere Ordu Valisi Tuncay Sonel, OBB Başkanı Dr. Mehmet Hİlmi Güler olmak üzere Ordu milletvekilleri, milletvekilleri adayları, çevre belediye başkanları, STK Temsilcileri, siyasi partiler başkan ve yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.
BAşkan Kibar, “mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz””
Fatsa Belediye Başkanı düğün töreninde yaptığı konuşmasında, “Varan ve Kibar ailelerinin düğün töreni için burada toplandık. Bu akrabalık ve birlikteliğin her iki aileye hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bizleri yalnız bırakmadığınız için herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Kibar’ın konuşmasının ardından Nikah merasimi gerçekleşti. Çiftin nikahını Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hİlmi Güler kıyarken nikah şahitliğini de Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve protokol üyeleri yaptı.
Düğün orkestranın birbirinden güzel çaldığı müzikler eşliğinde devam ederken Melike – İsmail Kibar çifti, “Düğünümüzü katılarak bizleri onurlandıran herkese çok teşekkür ederiz” dediler.
Fatsa Son Dakika Haber ailesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.