KARATAŞ,”HER KOŞULDA ESİRGEMEDİĞİNİZ KESİLMEYEN DESTEKLERİNİZE MİNNETLERİMLE”

Okuma Süresi:45 Saniye
Tayfun Karataş, “Malumlarınız olduğu üzere ülkemizde girilen seçim sürecinde Ak Parti’den 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı olarak başvurduk. Bugün itibariyle çalışmalar tamamlandı ve listeler belli oldu.
Gerek başvuru sürecinde, gerek Aday Adaylığı sırasında güleryüzlerini, desteklerini ve yakın ilgilerini bizlerden esirgemeyen İl Başkanımıza, İl teşkilatımıza, Yönetim Kuruluna, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kollarına, 19 ilçemizin Teşkilat Başkanları, Yönetim Kurulları, Kadın ve Gençlik Kolları ve çok değerli mensuplarına, İlçelerimizin Belediye Başkanlarına, memleket için kurduğumuz hayalleri gerçekleştirmek konusundaki kararlılığımıza güvenen, ilgi, sevgi ve dualarını bizlerden hiçbir zaman esirgemeyen partili partisiz tüm kıymetli hemşerilerime, sadece bu süreçte değil listelerin açıklanmasının ardından da hem memleketimizin hem ülkemizin dört yanından hatta yurt dışından arayarak, mesajlar göndererek, sosyal medya üzerinden ulaşarak güvenlerini, inançlarını, dualarını tekrar vurgulayan tüm dost ve kardeşlerime gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum.
Başlayan seçim sürecinde aday gösterilen 6 arkadaşımıza başarılar diliyor önce Ülkemiz sonrasında Bölgemiz için sonuçların hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. @tayfunkaratasordu

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.