AK PARTİ’DE ORDU’DAN EN GENÇ ERKEK ADAY ADAYI BİRKAN TEĞİŞ OLDU

Okuma Süresi:1 Dakika, 40 Saniye

AK Parti Ordu Milletvekili Aday Adayı Birkan TEĞİŞ; “ 24 yaşındayım Kumrulu’yum, Fatsa ilçesinde yaşıyorum. Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nden derece ile mezun oldum. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 28. Dönem Ordu AK Parti Milletvekili Aday Adayıyım” dedi.

“VATANIMA HAYIRLI OLMAK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM”

24 yaşındaki Birkan TEĞİŞ, “Vatanıma, milletime hayırlı bir genç olmak için milletvekili aday adayı oldum. Hayallerinin ve hedeflerinin peşinden giden, azimli bir kardeşinizim. Tarihimizin en önemli seçimlerinden birine adım adım yaklaşmaktayız. Biliyoruz ki bu seçim ülkemizin hem bugünü hem de yarını için büyük bir önem ifade ediyor.
Güçlü ve yeni Türkiye yolunda Ordu’muza ve Türkiye’mize hizmet etme aşkıyla bu yola çıktım.
İçinde bulunduğumuz bu çağda ülkemizin ve aktif siyasetin dinamik ve genç beyinlere ihtiyacı olduğunu görmekteyiz. Geleceğin biz gençlere emanet olduğunu biliyor ve bunun için canla başla çalışacağız. 2023 2053 2071 Türkiye vizyonlarını omuzlayacak olan biz gençleriz. Daha güçlü ve gür bir sadâ ile çalışmak vatanım ve doğup büyüdüğüm memleketim Ordu’m için çok daha fazlasını yapmaya kararlıyım. Benim için siyasette odak noktası vatan ve millet aşkıdır. “Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik” diyen Sayın Cumhurbaşkanımız’ın davasına gönül verdik. Biz bu millete hizmetkar olmaya söz verdik. Hep birlikte gece gündüz demeden canla, başla, durmadan, yorulmadan, yılmadan, aşkla, sevgiyle çalışmalara devam edeceğiz. Büyük bir istek, azim ve heyecanla adım attığım bu yolda inanıyorum ki çok güzel işler yapacağız. Asla yorulmayacağız, asla durmayacağız, asla yılmayacağız. Hep gayret hep gayret daima gayret içerisinde olup halkımıza hizmetkar olacağız. Rahmetli Hocamız Üstat Ali Fuat Başgil’in de dediği gibi, “Çalış, genç arkadaşım çalış! Namerde muhtaç olmak ölmekten beterdir. Gençliğini eğlenmekle geçiren, ihtiyarlığını ağlamakla geçirir.” Ben de bu öğütten yola çıkarak böyle güzel bir yola girdim ve azimle çalışmaya kararlıyım. Bizlere siyaseti sevdiren, rol model olan ve biz gençlerin yolunu açan Cumhurbaşkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ne kadar teşekkür etsem azdır. Çıkmış olduğum bu yolda desteğinizi ve dualarınızı eksik etmeyeceğinize inanıyor, sizleri saygı, sevgi ve hürmetle selamlıyorum.” şeklinde konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.