IŞIKLI ÇELİK YAYA KÖPRÜSÜ FATSA’YA ÇOK YAKIŞTI

Okuma Süresi:43 Saniye
Fatsa Elekçi Irmağı üzerine vatandaşların Modern Kapalı Pazar Yerine daha kolay ulaşım sağlamaları için Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından yapılan yaya köprüsü Fatsa Belediyesi tarafından ışıklandırıldı.
Fatsa Modern Kapalı Pazar Yeri’ne yakınına yapılan 57metre uzunluğunda 2.65 cm genişliğindeki yaya köprüsü ışıklandırılmış haliyle oldukça güzel bir görünüme kavuştu. Köprünün ışık sistemi 2 saniyede bir renk değiştiriyor ve içinde 30 animasyon bulunuyor.
DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Modern Kapalı Pazar Yerini koruma amaçlı Elekçi Irmağı üzerine taşkın koruma amaçlı taş duvar tahkimatı yapıldığı sırada karşı istikametten vatandaşların kolay ulaşım sağlayabilmeleri için yaya köprüsü yapılması gündeme geldiğini belirterek, “Biz konuyu DSİ 7.Bölge Müdürümüze ilettiğimizde çelik yaya köprüsü yapılmasını kabul etti ve kısa sürede köprümüzün yapımı tamamlandı. Karadeniz Bölgemizin en büyük kapalı Pazar yeri mevkiine bizim de yaptığımız ışıklandırmayla çok yakışan bir köprü oldu. Hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.