TIR SÜRÜCÜLERİNİN RAMAZAN AYINDA ROTASI YİNE DEĞİŞMEDİ

Okuma Süresi:1 Dakika, 39 Saniye
ORDU’NUN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA DAĞITILAN İFTARİYELİKLER SÜRÜCÜLERİ MUTLU EDİYOR
ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN UYGULAMASINA TAM NOT
Ordu Büyükşehir Belediyesi, il dışına seyahat eden vatandaşlara ve iş nedeniyle yolculuk yapan uzun yol şoförleri için Karadeniz Sahil Yolu üzerindeki giriş ve çıkış noktalarında geleneksel hale getirdiği iftar stantlarını bu ramazanda da kurdu.
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayı ile birlikte gönül köprüleri kurmaya devam ediyor. Her gün 19 ilçede ihtiyaç sahiplerinin sofralarına yemek ulaştıran, her akşam bir ilçede iftariyelik dağıtımı yapan Büyükşehir Belediyesi, Ordu’nun giriş ve çıkışlarına kurduğu iftarlık dağıtım stantları ile Ordu üzerinden yolculuk yapan sürücülerin de takdirini kazanıyor.
İFTARİYELİK DAĞITIMI TAKDİR TOPLUYOR
Ordu üzerinden yolculuk yapan sürücüler, kurulan dağıtım noktalarından iftariyeliklerini alarak oruçlarını açıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesinin bu uygulaması en çok uzun yol şoförü olan tır sürücüleri ile şehirlerarası seyahat eden vatandaşların yüzünü güldürüyor.
İftar saatinde seyir halinde bulunan ve Ordu il sınırları içerisinden geçen uzun yol sürücüleri ile yolcuları stantlarına davet eden belediye ekipleri, hazırladıkları ramazan iftariyeliklerini sürücülere ikram ediyor. Uygulamadan memnun olan sürücüler ise Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekiplere teşekkür ettiler.
RAMAZAN BOYUNCA UYGULAMA DEVAM EDECEK
Ordu çevre yolunda sürücülere iftariyelik dağıtımı için kurulan standın Ramazan ayı süresince devam edeceğini ifade eden ekipler, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile geçtiğimiz yıllarda uygulamaya koyulan çalışma bu yılda devam ediyor. Ramazan ayı süresince özellikle uzun yol sürücüleri olmak üzere Karadeniz Sahil yolunu kullanan tüm sürücüleri standımıza davet ederek iftariyeliklerini teslim ediyoruz” şeklinde konuştular.
“TIR SÜRÜCÜLERİNDEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR”
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ramazan iftariyelik dağıtımından memnuniyetlerini dile getiren tır sürücüleri, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibe teşekkür ederek şu ifadelere yer verdiler:
“Yıllardır uzun yol şoförlüğü yapıyoruz. İlk defa böyle bir uygulama ile karşılaştık. Düşünenden Allah razı olsun. Bizler iftarımızı nerede açarız diye düşünürken böyle bir uygulama ile karşılaşmamız bizleri mutlu etti.”
Öte yandan Ordu çevre yolunda sürücülere iftariyelik dağıtımı için kurulan stant Ramazan ayı süresince iftar saatinde hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.