HAMİDE AYDEMİR DEMİR YENİDEN ADAY

Okuma Süresi:1 Dakika, 8 Saniye

VİRGÜL BIRAKTIĞIMIZ CÜMLEYE NOKTA KOYMAK ÜZERE 14 MAYIS SEÇİMLERİNDE ORDU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI BAŞVURUMU YAPMIŞ BULUNMAKTAYIM”

Ak parti 27. Dönem 4.sıra Ordu milletvekili adayı Hamide Aydemir Demir 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ve 28. dönem milletvekilliği için yeniden aday adayı oldu.

Aydemir yaptığı açıklamada: “Tarih; 14 Ağustos 2001 “Yeter Söz Milletin” diyerek Mazlumlara umut, kimsesiz ve sessiz yığınların sesi olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlayan Anadolu devriminde; Ordu’da kim var dendiğinde, bizler sağımıza ve solumuza bakmadan hanım kardeşlerimizle evet Ordu’da biz varız dedik. Millete hizmet yolunda AK Parti sevdasıyla o gün hangi duygular içindeysek, bugünde aynı duygularla mücadelemizi sürdürmeye kararlıyız.

Bizim bir yol hikayemiz var bu hikayenin öznesinde; Daha güçlü Türkiye var.

İstiklal ve istikbal var.

Şu gayet açık ve nettir ki; Türkiye düşerse, Filistin düşer, Türkiye düşerse Arakan düşer, Karabağ düşer, Doğu Türkistan düşer. İşte onun için Ak Parti’nin başarısı bu ülkenin kaderini değil, bütün ümmetin kaderini etkileyecek bir sonuç doğuracaktır.

Bu bilinçle Ülkemizin Yeni Türkiye Yüzyılını inşa ederken, Ordu’muzu da bu yüzyıla birlikte taşımak umuduyla,

24 Haziran Genel seçimlerinde beraberce virgül bıraktığımız cümleye nokta koymak üzere, “Bu şarkı burada bitmez” diyerek ilk günkü heyecanla 14 Mayıs seçimlerinde Ordu Milletvekili Aday Adayı başvurumu yapmış bulunmaktayım.

Bu yüzden çok çalışacağız, çok koşacağız, durmadan yola devam edeceğiz. 2001’den bu yana olduğu gibi bundan sonra da Durmak Yok Yola Devam” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.