“Yeni Tend Renkli Çoraplar”

Okuma Süresi:1 Dakika, 3 Saniye
Yılın büyük bölümünde kullanmak zorunda olduğumuz bir aksesuar var: Çoraplarınız. Çorap giymek başlı başına bir tarz. Hâl böyle olunca renkli çoraplar en çok araştırılan ürünler arasına hızlı bir giriş yaptı. Renkli çorapların çok moda olduğunu dile getiren Alas Çorap sahibi Sevilay Süzen gazetemize değerlendirmelerde bulundu.
Daha önce eşiyle beraber pazarcılık yapan Sevilay Süzen kendi sininde çok sevdiği renkli çorapları Fatsa’da bulmakta çok zorlandığını ifade ediyor. Süzen, “renkli çorapları hep çok seviyordum. Ama Fatsa’da bulmak zordu. İlk başta eşimle beraber pazarda satmaya başladık. Renkli çoraplara Fatsa’da büyük ilgi gösterdi. Sonrasında Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Yeni Kumru Caddesinde küçük bir dükkân açmaya karar verdik. Vatandaşlardan renkli çoraplara çok büyük ilgi oldu” dedi.
Renkli çoraplara sadece kadınların değil, erkeklerinde büyük ilgi gösterdiğinin altını çizen Süzen, “Bu trend uzun zamandır devam ediyor. Erkek modasında kısa paçalı pantolonların yaygınlaşması ile birlikte, ayakkabı ile pantolon paçası arasındaki bölgeye dikkat çekmek amacı ile geliştirildi ve sonrasında da modanın vazgeçilmez bir parçası oldu. Bunun neticesinde çorap sektöründe çok büyük bir gelişim yaşandı. Dolayısı ile çorap satışları da oldukça arttı. Bu trend kendi içinde hala gelişmeye devam ediyor.” Desenli çoraplar kombinleri daha sevimli hale getirdiği kesin. Havlu çoraplar, soket çoraplar, uzun çoraplar, babet çoraplar, bambu çoraplar Kendi tarzınıza göre seçebileceğiniz birçok modellere ev sahipliği yapıyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.