“Mutlu Çocuklar Diyarı HappyLand Cafe”

Okuma Süresi:1 Dakika, 19 Saniye
İlçemizde eksikliği çok büyük hissedilen kapalı çocuk oyun alanının eksikliği HappyLand Kafe sayesinde dolduruldu. İşletmeciliğini Öznur Yurttaş Demirseçen’ in yaptığı HappyLand Kafe gazetemize özel açıklamalarda bulundu.
Evli ve iki çocuk annesi olan Öznur Yurttaş Demirseçen, bilgisayar teknikerliği, banka ve beyaz eşya firmasında uzun süre çalıştıyor. Bu işlerin ona göre olmadığını fark eden Demirseçen, mutfağa yöneliyor. Her zaman mutfakta vakit geçirmenin ona iyi geldiğini söyleyen Öznur Yurttaş Demirseçen, “Küçük yaşlardan beri mutfakta vakit geçirmek bana çok iyi geliyordu. Tüm iş yorgunluğumu yemek yaparak unutuyordum. İşten ayrıldıktan sonra evden içli köfte, su böreği ve mantı satmaya başladım” dedi.
Fatsa’da kapalı çocuk oyun alanının eksikliğini fark eden Öznur Yurttaş Demirseçen, bu eksikliği kendisinin de mutfak sevgisiyle birleştiriyor ve ortaya HappyLand Kafe çıkıyor. Açıldığı günden beri yoğun bir ilgi olduğunun altını çizen Demirseçen, “ailelerin çocuklarını bırakabileceği çok ferah, nezih, güvenilir bir mekâna sahibiz. Birçok çocuğumuzun aklında kurabiye oyun alanı diye kalmışız. Çünkü lezzetli kurabiyelerimize çocuklar bayılıyor. Oyun alanımızda ailelerde eğlenmek isliyor. Çocuklarıyla beraber eğlenmek onlarında hoşuna gidiyor. Oyun alanında çocuklarla oyun ablaları ilgileniyor. Ablaları onlara etkinlikler, el becerileri ve daha birçok alanda yardımcı oluyorlar. Oyun alanımız 0-13 yaş için uygun. Aileler rahat bir şekilde yemeklerini yerken, çocuklar oyun alanında doyasıya eğleniyor. Çocukların yüzündeki mutluluğu görünce iyi ki bu işi yapmışım diyorum” dedi.
Her gün günlük yemek çıkardıklarını ve hijyene çok dikkat ettiklerini belirten Öznur Yurttaş Demirseçen, “Doğal ürün kullanmaya dikkat ediyoruz. Evde yemeklerimizi nasıl özenle hazırlıyorsak burada da aynı özen ve titizlikle hazırlamaya gayret gösteriyoruz” dedi.
Bünyesinde oyun alanı, Uyku odası, kütüphane, bebek bakım odası ve kış bahçesi olan HappyLand Kafe ilçemize hayırlı olsun.
@fatsahappyland

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.