DEPREMDE HAYATINI KAYBEDENLER TOPRAĞA VERİLDİ

Okuma Süresi:1 Dakika, 26 Saniye
Yaşanan deprem sonucu Kahramanmaraş’ta hayatını kaybeden aynı aileden 5 kişi, Hatay Antakya’da uzman çavuş olarak görev yapan Turgut Tire ile İskenderun’da yaşamını yitiren Perşembeli Gülşah Şahin Akı Ordu’da son yolculuğuna uğurlandı.
Türkiye’yi sarsan ve binlerce vatandaşın ölümüne neden olan depremde hayatını kaybedenlerin cenazeleri memleketlerine gönderiliyor. Kahramanmaraş depreminde enkazdan cansız bedenleri çıkarılan 5 kişilik Öngören ailesi, Hatay Antakya’da uzman çavuş olarak görev yapan Turgut Tire ile İskenderun’da yaşamını yitiren Gülşah Şahin Akı Ordu’da son yolculuğuna uğurlandı.
5 KİŞİLİK AİLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 ili etkileyen deprem sonucu vefat edenler memleketlerinde toprağa verilmeye devam ediliyor. Ordu’nun Ünye ilçesinde ikamet eden ve Kahramanmaraş’ta Uzman Çavuş olarak görev yaptığı öğrenilen Ahmet Öngören (45), eşi Dursiye Öngören (43) ile çocukları Eren (17), Emirhan (20) ve Nazlısu’nun (15) Ünye’de düzenlenen cenaze ile son yolculuğuna uğurlandı.
UZMAN ÇAVUŞ KUMRU İLÇESİ’NDE TOPRAĞA VERİLDİ
Hatay’da uzman çavuş olarak görev yapan ve depremde hayatını kaybeden uzman çavuş Turgut Tire, Kumru ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı. Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 ili etkileyen deprem sonucu, Hatay Antakya’da uzman çavuş olarak görev yapan 26 yaşındaki Turgut ve eşi Kübra Tire enkaz altına kalarak hayatını kaybetti.
Kumru ilçesine bağlı Karacalar Mahallesi’nde ilkindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Turgut Tire, aile kabristanlığına defnedilirken, 6 aylık hamile eşi Kübra Tire’nin ise memleketi Hatay’da toprağa verildiği öğrenildi.
PERŞEMBE İLÇESİ’NDE 1 KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Türkiye’yi yasa boğan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan depreme İskenderun’da yakalanan Perşembe İlçesi Kovanlı mahallesi nüfusuna kayıtlı Gülşah Şahin Akı ise düzenlenen cenaze ile son yolculuğuna uğurlandı.
Gerçekleştirilen Cenaze törenlerine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.