BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇOCUKLARA ÖZEL FİLM

Okuma Süresi:54 Saniye

PATLAMIŞ MISIR VE MEYVE SULARINI ALAN ÇOCUKLAR “EFSANE TAKIM: BİLİM KAHRAMANLARI” FİLMİYLE EĞLENDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Ocak Ayı Etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin ilk yerli ve süper kahraman animasyon filmi olan, Efsane Takım: Bilim Kahramanları animasyon filmini çocuklarla buluşturdu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında hazırlanan programlar ile Ordulular kültür-sanat ile dolu bir ay geçiriyor. Filmlerden söyleşilere, konserlerden belgesellere her kesime hitap eden etkinlikler Orduluların beğenisine sunuluyor.

Bu kapsamda gösterimi Türkiye’nin ilk yerli ve süper kahraman animasyon filmi olan, Efsane Takım: Bilim Kahramanları animasyon filmi Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda minikler ile buluşturuldu. Aileleri ile birlikte gelen çocuklar mısır ve meyve suyu eşliğinde filmi ilgi ile izledi.

PATLAMIŞ MISIR VE MEYVE SUYU ESLİĞİNDE FİLM KEYFİ

Etkinlikte her film gösteriminde olduğu gibi Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından film öncesi çocuklara patlamış mısır ve meyve suyu ikram edildi. İkramlar eşliğinde gösterimi gerçekleştirilen filmi seyreden çocuklar ve aileleri unutamayacakları bir gün yaşadı.

Film sonrası duygu ve düşüncelerini paylaşan çocuklar ve aileleri sürprizlerle dolu etkinliği çok beğendiklerini belirterek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.