ÖĞRENCİLER ŞEHRİNİ TANIMAYA DEVAM EDİYOR

Okuma Süresi:1 Dakika, 4 Saniye
BAŞKAN GÜLER ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi, 19 ilçede eğitim gören öğrencileri Ordu’nun tarihi ve turistik güzellikleriyle buluşturmaya devam ederken düzenlenen gezilerle öğrenciler unutamayacakları bir gün geçiriyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de düzenlenen bu gezilerde öğrencilerle buluşarak fikirlerini dinliyor.
Ordu Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde hazırlanan “Kentimi ve Kendimi Tanıyorum” projesi kapsamında Ordu’nun 19 ilçesinde bulunan 12-17 yaş aralığındaki 60 öğrenci belirli günlerde öğretmenleri ile birlikte ilçelerinden alınarak şehrin tarihi ve turistlik yerlerini yakından görme fırsatı yakalıyor.
DOLU DOLU BİR GÜN GEÇİRİYORLAR
Büyükşehir Belediyesi koordinesinde gerçekleştirilen ve şuana kadar Akkuş, Aybastı, Çatalpınar, Kumru, Korgan, Mesudiye, Gürgentepe, Gölköy ve İkizce ilçelerinin ardından son olarak Çaybaşı ve Ünye ilçesinden gelen öğrenciler ağırlandı. Gezi kapsamında öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde Ordu Büyükşehir Belediyesi Binası ve Sanat Galerisi, Ordu Üniversitesi, Fındık Müzesi, Büyükşehir Belediyesi Kültür Otağı, teleferik hizmeti ile Boztepe’yi ve ters evi gezme imkânı buluyor. Tüm ihtiyaçları Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanan öğrenciler, gezi programı ile unutulmaz bir gün yaşıyor.
BAŞKAN GÜLER, ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYOR
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de “Kentimi ve Kendimi Tanıyorum” projesi kapsamında Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ziyaret eden çocuklarla bir araya geliyor. Gezi kafilesinde yer alan çocuklarla buluşan Başkan Güler, bu buluşmalarda çocuklarla sohbet ederek fikirlerini dinliyor. Büyükşehir Belediyesi ziyaretinde ayrıca Başkan Güler tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler veriliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.