ŞEREFİYE MAHALLESİ SON DÖNEM YATIRIMLARIYLA KABUK DEĞİŞTİRDİ.

Okuma Süresi:59 Saniye
ŞEREFİYE MAHALLESİ KONFORLU ALT
YAPI VE ÜSTYAPIYA KAVUŞTU
FATSA BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ETEM KİBAR:
“SAMSUN SOKAĞIMIZA 7 MİLYON TL’LİK YATIRIM YAPTIK”
Şerefiye mahallesi Samsun sokaktaki sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Samsun sokağımıza Fatsa Belediyesi olarak 4, diğer kamu kurumlarıyla 7 milyon TL’lik yatırım yaptık.” dedi.
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Şerefiye mahallesi Muhtarı Osman Nuri İnal ve teknik ekip ile birlikte Samsun Sokakta yapılan sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. İnceleme sırasında mahalle sakinleri ile de sohbet eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar vatandaşların memnuniyeti ile karşılaşmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.
“YAPILAN ÇALIŞMALARDAN DOLAYI FATSA BELEDİYEMİZE ÇOK MİNNETTARIZ”
Şerefiye mahallesi Muhtarı Osman Nuri İnal yaptığı açıklamada, “Samsun sokağımız gerçekten alt ve üstyapıya ihtiyacı olan bir sokağımızdı. Şu anda hem altyapısı hem de üstyapısı tamamen çok güzel oldu. Sıcak asfaltla da bu işi tamama erdirdik. Mahallemiz şimdi daha nezih bir mahalle oldu. Emeklerinden dolayı sayın Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a çok teşekkür ediyorum. Kendisine mahallem adına çok minnettar olduğumu söylemek istiyorum. Başkanımız bugün de ziyaret etti, yolları kendisiyle de gezdik, bizi onurlandırdı. Eksiklerimizi beraber belirledik. En kısa sürede onlarında yapılacağını söyledi. Kendisine ve ekibine bir kez daha çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.