Vali Sonel, “Kapımız Açık”

Okuma Süresi:52 Saniye
Vali Tuncay Sonel, her hafta düzenlediği “Halk Günü” toplantısı vesilesiyle vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyor.
Valilik toplantı salonunda gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında, vatandaşlarımızın kendisine ilettiği sorun, sıkıntı ve talepleri dinleyen Vali Tuncay Sonel, kendisine iletilen taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların çözümü noktasında gayret gösterirken, gerekli gördüğü konularda da kurum müdürlerine talimat verdi.
”Vatandaşlarımızın talebi olan sağlık yardımlarımız başta olmak üzere gıda kartları, gıda paketleri, öğrencisi olan ailelerimiz için kırtasiye, kıyafet yardımları yapıyor, ayrıca tedaviye muhtaç, yol sorunu olan, iş talebinde bulunan vatandaşlarımıza da destek oluyoruz” diyen Vali Sonel, “Vatandaşlarımıza yardımcı olabilmek için bizlere iletilen tüm talepleri değerlendiriyor, çözüme kavuşturmak için ekip arkadaşlarımızla birlikte çaba gösteriyoruz” dedi.
“Halk Günü” toplantısında 336 vatandaşımızı dinleyen Vali Sonel, “Halk Günü”ne katılan tüm vatandaşlarla yakından ilgilenerek, hal ve hatırlarını sormayı da ihmal etmedi.
“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlar da, sıkıntı ve dertlerini dinleyerek kendilerine destek veren, Devletin şefkatini gösteren Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ederek, memnuniyetlerini ifade ettiler.
Vali Sonel, “Halk Günü” toplantısına aileleri ile birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler vererek onları da mutlu etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.