CHP Fatsa İlçe heyeti gazetemizi ziyaret etti

Okuma Süresi:2 Dakika, 1 Saniye
Fatsa Son Dakika Haber gazetemizin üçüncü yılı ve Dünya Gazeteciler günü nedeniyle bizleri ziyaret eden CHP Fatsa İlçe Başkanı Murat İnanlı ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz…
Başkan İnanlı ziyarette yaptığı açıklamada, “VAR OLAN SORUNLARI HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ
Türkiye ve Fatsa, ilimiz, bölgemiz çok uzun zamandır derin sorunlar yaşıyor ve bu sorunları aşmak zorundayız. Partimiz, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde yerelden genele çok uzun bir zamandır seçkin bir ekiple cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını kazandıracak bir planı çalışıyor. Bu varolan sorunları hep birlikte aşacağız ve millet olarak ikinci yüzyıla çok güzel, yapacağımız işlerle yolumuza devam edeceğiz. Asıl hedefimiz bu.

ÜLKEMİZİ BU GİRDAPTAN ÇIKARACAK PLANLARIMIZ HAZIR
İktidarı devraldığımızda -ki Allah nasip ederse alacağız – memleketimizi bu krizden hızla çıkaracağız. Türkiye hep krizlere girdi, acı reçetelerle karşı karşıya kaldı…Sonuç hep aynı, hüsran… Bunu sonsuza kadar çevirmek için büyük bir fırsatımız var. Krizi, bir daha tekrara düşmeyecek şekilde aşabiliriz. Yeni bir ekonomik ve siyasal bir vizyona ihtiyacımız var. Bu sefer, ülkemizi bu girdaptan çıkaracak bir de planımız var.

PARTİZANCA SİYASET SONA ERECEK
Yapısal değişiklerle ekonomiyi hızla toparlarken, aynı zamanda da partizanca siyaseti de bitirecek adımlar atacağız. Ülkemizdeki bataklıkları kurutmamız gerekir. Şu an siyasal ortamımız, yoksul ve vizyonsuz siyasetçiler için oldukça elverişli. Bunu tersine çevirmek hepimizin elinde.

BAŞARACAĞIZ
Öncelikle iki meseleyi çözmemiz gerekiyor. Birincisi hızla krizden ülkeyi çıkarmak. Orası kolay. Seçim sathına girdiğimizde programımızda bunu duyacaksınız. İkinci mesele ise, bir daha ülkeyi bu tarz sürekli tekrarlanan krizleri engelleyecek yapısal adımları atmak. Burası kolay değil. Birikmiş öfkemiz, kırgınlıklarımız var… Ama geleceğimizi etkilemesine izin vermememiz gerekiyor. Biz bu zorlu meseleyi başaracağız.

FATSA’DA HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLDUK, OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ
Biz Fatsa’da 2019 seçimlerinden bu yana her zaman yarın seçim olacakmış gibi çalışan bir partiyiz. Sokağı sahayı hiç boş bırakmadık. Her zaman vatandaşlarımızın içinde onların dertlerini dinledik ve çözmek için gayret gösterdik, göstermeye de devam ediyoruz.”

ALGI SİYASETİ ARTIK BİTTİ, İŞE YARAMIYOR
Nasıl ki Türkiye‘de hükümet her şey yolunda, faizler düşüyor, istihdam artıyor, işsizlik azalıyor, tarımda sanayide hiç bir sorun yok, dış politikada harika işler yapılıyor, dünya liderliğine oynanıyor algısı ile bu memleketi yönet(em)iyorsa, Fatsa’da da Belediyemiz ne yazık ki devlet yatırımları ile, büyükşehir belediye yatırımları ile büyüyoruz ve gelişiyoruz algısı ile Fatsa’yı yönetmeye çalışıyor ancak yönetemiyorlar. Çünkü algı siyaseti artık işe yaramıyor. Vatandaş gerçekleri görmek öğrenmek istiyor. Hep söylüyoruz. Herkes her şeyi görüyor, biliyor, farkında. Biz de biliyoruz. Türkiye’nin de Fatsa’nın da makus talihi değişecek.” diye konuştu.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.