BAŞKAN GÜLER FRANSA’DA

Okuma Süresi:50 Saniye
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 43. Genel Kurul Toplantısı için Fransa’ya gitti. Başkan Güler, ayağının tozuyla Genel Kurul Toplantısı’nın ilk oturumuna katılarak temaslarına başladı.
Fransa’da gerçekleştirilen Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 43. Genel Kurul Toplantısı için Fransa’ya giden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, düzenlenen toplantıya katıldı.
“ÜLKEMİZİ TEMSİL EDİYORUZ”
Genel Kurul’un ilk toplantısının ardından sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “47 üye devletten 100 binin üzerinde yerel ve bölgesel yönetimi temsil eden Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 43. Genel Kurulu Toplantısı’ndayız. Ülkemizi temsilen gelmiş olduğumuz toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Başkan Güler’in yanı sıra birçok ülkeden temsilcilerin yer aldığı 43. Genel Kurul Toplantısı’nda önemli gündem maddeleri üzerine çalışmalar yapılacak.
Fransa’da kalacağı süre zarfından Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Toplantıları dışında önemli temaslarda bulunacak olan Başkan Güler, ziyaret ve görüşmelerinin ardından yurda dönecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.