Vali Sonel, “Dua Almak Önemli ”

Okuma Süresi:43 Saniye

Vatandaşların sorun, şikâyet ve taleplerini dinlemeye özen gösteren Vali Sonel, gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında 214 vatandaşımızın sorununu çözmek için çaba sarfetti.
Toplantıya katılan vatandaşlarla bir süre sohbet ederek hal ve hatırlarını soran Vali Tuncay Sonel, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi için gayret gösterdi.
Aileleriyle birlikte “Halk Günü” toplantısına gelen çocuklara kitap ve oyuncak armağan  ederek sevinçlerine ortak olan Vali Tuncay Sonel, vatandaşlara ise çay ve simit ikramında bulundu.
Vali Tuncay Sonel, hayırsever iş insanlarının destekleri alınan ve her hafta düzenli dağıtılan alışveriş kartlarına ek olarak öğrencileri olan aileler için kırtasiye çekleri ,çocukların kıyafetlerine kadar yardımcı olmaya çalıştı. Ayrıca sağlık yardımı, iş konusu, yol sorunu gibi konularda da vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için ekibiyle birlikte çalışmaların yapılması talimatını verdi.
Toplantıya katılan vatandaşlar ise Vali Tuncay Sonel’e teşekkürlerini ileterek, “Allah sizlerden razı olsun. Baba vali bizlerin sorunlarını gideriyor” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.