Kömürün Başkenti Zonguldak’ta Kiremitçiler Rüzgarı

Okuma Süresi:1 Dakika, 14 Saniye

Kiretmiçiler grup bu yıl 22. Düzenlenen Zonguldak Uluslararası Kömür Kongre ve Sergi programına 9 kişilik delege heyeti ile katılım sağladı.

Bu yıl 22. Düzenlenen Zonguldak Uluslararası Kömür Kongre ve Sergi programına binlerce madenci, profesörler ve çok sayıda iş insanının katılımı ile gerçekleştirildi. Kömürün başkenti Zonguldak’ta düzenlenen programa merkezi Tekirdağ’da bulunan Kiremitçiler Grup  9 kişilik delege heyeti ile katılım sağladı. Kongre alanında stant kuran Kiremitçiler Grup kongre boyunca ziyaretçilerini bilgilendirdi.

 

Zonguldak’ta organize edilen Uluslararası Kömür Kongre ve Sergi programında Kiremitçiler Grup kongrede bir adet bilimsel bildiri yayınladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Kiremitçiler Grup Genel Müdürü Nusret Yüksel; ‘’2 yılda bir kömürün başkenti Zonguldak ilimizde düzenlenen Uluslararası Kömür Kongre ve Sergi programında olmaktan dolayı çok mutluyuz. Biliyorsunuz pandemi nedeniyle 4 yıldan beri düzenlenemiyordu bu yıl yeniden düzenlenmeye başladı. Kiremitçiler Grup olarak burada sektörümüzün tüm bileşenleri ile bir araya geldik. Gerçekleşen kongrede, Trakya Havzasında Tam Mekanize Ayaklarda Söküm Çalışmaları hakkında bir adet bilimsel bildiri yayınladık ve bu bildirimiz kongre katılımcıları tarafından ilgi ile izlendi. 2 gün boyunca kongre alanında kurmuş olduğumuz standımızda binlerce kişiyi ağırladık ve yaptığımız çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Bu kongreye katıldığımız için bizlere Türkiye Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şube başkanımız tarafından teşekkür belgesi taktim edildi. Bizlerde bu organizasyonda emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.

 

Bu yıl 22. Düzenlenen Zonguldak Uluslararası Kömür Kongre ve Sergi programında Kiremitçiler Grup Özşen Maden İşletmeleri Üretim Müdürü Süha Keskin ve Vardiya Mühendisi Burcu Ağaoğlu, kongrede Trakya Havzasında Tam Mekanize Ayaklarda Söküm çalışmaları ile ilgili katılımcılara seminer verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.