2.AYAK FATSA YARIŞI 23-24 EYLÜL’de START ALACAK

Okuma Süresi:1 Dakika, 0 Saniye
KARADENİZ OFFROAD KUPASI
Fatsa Offroad Spor Kulübü Derneği (FATOFF) organizasyonluğunda, Karadeniz Offroad Kupası 2.ayak yarışı 24/25 Eylül 2022 tarihleri arasında Ordu’nun Fatsa ilçesi Evkaf Mahallesi Liman Karşısı Dolgu Alanında yapılacak.
Fatsa Off Road Kulübü Başkanı Üzeyir Erdoğan, “ Fatsa’da gerçekleştirilecek olan organizasyona; Ordu valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa Belediyesi, Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, Bentaş Bentonit’in ana sponsorluğunda ve Fatoff‘un yoğun çabalarıyla hazırlanmaktadır.Ülkemizin çeşitli illerinden gelecek olan yaklaşık 48 sporcu ve 24 Offroad aracının kıyasıya mücadele edeceği parkur seyri kolay ve seyir zevki yüksek olacak şekilde büyük bir özenle hazırlandı.24 Eylül 2022 Kamp alanı etkinlikleri ile başlayan organizasyon; 25 Eylül 2022 günü saat 11:00 de start alarak başlayacaktır.25 Eylül Pazar günü tüm katılımcıların yarışlarıyla gün boyu sürecek olan yarışlar özellikle Pazar gününe alınarak hafta sonu, büyük bir heyecana şahit olmak isteyen ailelerin çok rahat bir şekilde izleyebilecek olduğu görsel şölenimizi seyretmeleri için tüm sporseverleri, bölge ve Fatsa’lı halkımızı davet ediyoruz.
Bu vesile ile geçmişten günümüze bu spora destek veren Sn. valimize, Kaymakamımıza, Belediye başkanlarımıza TOSFED federasyon başkanımıza, Mülki amirlerimize, idareci, yönetici, sponsorlarımıza, ulusal ve yerel basın mensubu arkadaşlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. @fatsaparamotorr @fatsaoffroad

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.