FATSA’DA RESUL DİNDAR İLE 30 AĞUSTOS ZAFER’İNİN 100. YIL COŞKUSU

Okuma Süresi:1 Dakika, 1 Saniye
FATSA BelediyeSİ  30 Ağustos Zafer Bayramı’mızın 100. Yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlediği konserde Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Resul Dindar sahne aldı.
Uzunkum(DEMAS) plajında binlerce kişinin izlediği konserde, kemençe ve tulum eşliğinde birbirinden güzel şarkılar söyleyen Resul Dindar, güzel bir yaz akşamında hem coştu, hemde coşturdu.
FATSA’DA ZAFER BAYRAMI COŞKUSU
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çercevesinde konser alanını dolduran binlerce kişiye Belediyemiz tarafından Türk Bayrağı dağıtıldı. Sanatçı Resul Dindar konserinin ortalarında “İzmir Marşı’nı” seyircilerle birlikte Türk Bayraklarının görsel şöleni eşliğinde söyledi. Konsere coşku veren marş seyircilerin yoğun isteği üzerine tekrar söylendi.
HASRETLE KUCAKLAŞTILAR
Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’ın gecenin anısına Karadenizli sanatçıya çiçek sunmaya çıktığı anda Resul Dindar “İşte benim en çok sevdiğim belediye başkanlarından biri geldi” diyerek kendisini hasretle kucakladı.
12 gün süren Efsane Çınar Festivali’nin ardından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Resul Dindar konseri ile taçlandırmak amacıyla bu konseri düzenlediklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ” Kültür ve sanat etkinliklerimiz hız kesmeden devam ediyor. Biz halkımız kimi istiyorsa şehrimize getirmeye çalışıyoruz. Gelen yoğun katılımcılardan anlıyoruz ki, doğru sanatçıları tercih etmişiz. Sanatçılarımıza da bizleri kırmayıp ilçemize teşrif ettikleri için çok teşekkür ederiz.” dedi
Büyük bir coşku ile devam eden konser birbirinden güzel hareketli şarkılarla gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.