FATSA, 30 AĞUSTOS COŞKUSUNU RESUL DİNDAR İLE YAŞAYACAK

Okuma Süresi:54 Saniye

Seslendirdiği Karadeniz şarkıları ile gönüllere taht kuran şarkıcı Resul Dindar, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında 29 Ağustos Pazartesi akşamı Fatsa’da sahne alacak.

  Tulumuyla, kemençesi ile Fatsa Uzunkum Plajında (Demas) 29 Ağustos akşamı sahne alacak olan şarkıcı Resul Dindar, hayranlarını coşturacak.

“FATSA BİR KEZ DAHA COŞACAK”30 Ağustos Zafer Bayramının 100.yıl coşkusunu hep birlikte yaşamak için tüm hemşehrilerini Uzunkum Plajına davet eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Geçtiğimiz Temmuz ayının son günleri ve Ağustos ayının ilk 10 gününde adı gibi efsane olan Çınar Festivali yaşadık. Festivalimiz birbirinden güzel ulusal sanatçıların ve yerel sanatçılarımızın katılımlarıyla sadece ilçemizden değil Samsun, Giresun, Trabzon ve Ordu ilimizin 19 ilçesinden de büyük ilgi gördü. Şimdi hem fındık sonrası yorgunluk atmak, hem de 30 Ağustos Zafer Bayramının 100.yıl coşkusunu yaşamak için Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Resul Dindar’ı konuk edeceğiz. Bilindiği gibi Resul Dindar, daha önce de Yalıköy mahallemizde yapılan 1 Temmuz Kabotaj Bayramı etkinliklerinde sahne almış ve gönülleri feth etmişti. Belirtmek isterim ki, 29 Ağustos akşamı Fatsa bir kez daha coşacak. Tüm müzik severleri Uzunkum Plajımıza bekliyoruz. “dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.