ÜNLÜ SANATÇI  SONER ARICA’DAN 10. ÇINAR FESTİVALİNE ÖVGÜ

Okuma Süresi:1 Dakika, 15 Saniye

“SONER ARICA ÇINAR FESTİVALİYLE ÖZDEŞLEŞTİ”

SONER ARICA’DAN FATSA BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM ETEM KİBAR’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı ziyaret eden  ünlü Türk pop müziği sanatçısı Soner Arıca, özlemle bekledikleri 10’uncu Çınar Festivali’nin çok harika bir organizasyonla gerçekleştiğini söyleyerek teşekkür etti.

Bir süre hasret gidermek için kaldığı memleketinde Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ı ziyaret eden ünlü sanatçı Soner Arıca, uzun bir süre yapılamayan Çınar Festivali’nin bu yıl muhteşem bir organizasyonla yapılmasının büyük bir memnuniyet oluşturduğunu söyledi.

“FATSA SÜRPRİZLERE HAZIR OLSUN”

 Fatsalı ünlü pop müziği sanatçısı Soner Arıca , Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a konser daveti için teşekkür ederek, “Gururla söylüyorum Fatsa benim için çok değerli çünkü benim çocukluğumun ve gençliğimin geçtiği ilçe. Fatsa’dan kimlerden ya da hangi kurumdan konser daveti gelirse reddetmem mümkün değil. Çünkü ben Fatsa’yı çok seviyorum. Fatsa sürprizlere hazır olsun bundan sonrada çok güzel programlarımız olacak.” diye konuştu.

“FATSA’YI HER PLATFORMDA DİLİNDE DÜŞÜRMEYEN SONER ARICA’YA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Soner Arıca’nın Çınar Festivaliyle özdeşleştiğini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

10.Çınar Festivali kapsamında ünlü sanatçı Soner Arıca’nın konser vermesinin çok anlamı bulduğunu ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,  “ Soner bey, her platformda gerek sahnede gerekse de radyo programlarında Fatsa ismini hiç dilinden düşürmüyor. Bu nedenle kendisine bir kez daha özel olarak teşekkür ediyoruz. Soner beyle bundan sonra da programlarımız olacak ama ne tür bir program yapacağız bunu önümüzdeki günlerde yapacağımız görüşmelerde belirleyeceğiz.” dedi

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.