GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ORDU’YA GELDİ

Okuma Süresi:46 Saniye
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Ordu’ya geldi.
AK Parti Ordu İl Başkanlığını ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, partinin önünde toplanan kalabalığa hitap etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Ordu’da bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, AK Parti’nin kurulduğu günden beri Ordu’nun AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği verdiğini söyledi.
AK Parti Ordu Başkanı’nın görevi aldığı günden bu yana birlik ve beraberlik içerisinde Ordu teşkilatlarının gece gündüz gayretlerine şahitlik ettiklerini ifade eden Kandemir, bundan dolayı il başkanı, ilçe başkanları ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.
Sadece üç yıl içinde Ordu’da üye sayısının yüzde 20 arttığını dile getiren Kandemir, Ordu’da belediye başkanlarının yaptıkları çalışmalarla gurur duyduklarını kaydetti.
Kandemir, “Libya tezkeresine Cumhuriyet Halk Partisi ret oyu verdi. Libya’dan Türk askerinin çekmenin kime faydası var.? Bu memleketin lehine mi yaptığınız.? Kiminle yan yana durdunuz,? Kiminle birlikte el kaldırınız.? Terörün uzantısı HDP ile birlikte.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.