MOTOR TUTUKUNLARI ORDU’DA BULUŞUYOR

Okuma Süresi:59 Saniye

ORDU MOTOFEST NEFESLERİ KESECEK

 

Ordu Motosiklet Festivali (MOTOFEST) yarın başlıyor. Yurdun dört bir yanından motosiklet tutkunlarının katılacağı festival üç gün sürecek. Çeşitli etkinliklerin yapılacağı festivalde, Dj Ozzy sahne alacak. 2018-2019 Türkiye Motosiklet Akrobasi Şampiyonu Birkan Polat ise akrobasi şovlarıyla nefesleri kesecek.

 

Ordu’da yaz mevsiminde düzenlenen sosyal ve sportif aktiviteler tüm hızıyla sürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in girişimleri ile şehre kazandırılan Gülyalı ilçesinde Ordu Giresun Havalimanı yanında inşa edilen Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanı önemli bir etkinliğe daha ev sahipliği yapacak.

Tesis içerisinde bulunan Motopark’ta Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Motosiklet Kulübü iş birliğinde geçtiğimiz yıl ilki yapılan ve 13 ilden 700 motor, 1.500 motorcuyu şehre akın ettiren Motor Festivali’nin 2.si gerçekleştirilecek.

24-26 Haziran tarihleri arasında Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanında düzenlenecek olan 2. Ordu Motosiklet Festivali (MOTOFEST) çeşitli gösterilere sahne olacak.

UNUTULMAZ BİR FESTİVAL MOTOR TUTUKUNLARINI BEKLİYOR

24 Haziran Cuma günü Gülyalı Durgun Su Sporları Merkezi ve Kamp Alanında çadır kurulumu ve gece konaklaması yapılarak başlayacak festival, 25-26 Haziran tarihleri arasında şehir turu, Birkan Polat Motoshowu, Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası konseri, Dj Ozzy konseri ve çeşitli programlar sonrası sona erecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.