Suat Serdar baba memleketi Fatsa’da

Okuma Süresi:1 Dakika, 4 Saniye

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundes Liga) takımlarından Hertha Berlin’de  forma giyen ünlü futbolcu Suat Serdar, tatil için geldiği memleketi Ordu’nun Fatsa ilçesinde minik futbolcularla buluştu.

Ailesi ile birlikte Fatsa’da aile büyükleri ve dostları ile buluşan Suat Serdar Fatsa Belediyespor minik takımını da antrenmanda ziyaret ederek küçük topçulara iyi bir futbolcu olmak istiyorsanız çok çalışmanız gerek” diyerek öğütler verdi.

Minik Fatsa Belediyesporlu futbolcularla çift kale maçta yapan Suat Serdar’a ilgi büyük oldu.

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan Suat Serdar, memleketim Fatsa’da olduğum için çok mutluyum. Fırsat buldukça memleketime gelerek aile büyüklerim ve dostlarımla hasret gidiyorum” dedi.

Başarılı orta saha oyuncusu Suat Serdar, “Fatsa Belediyesporlu minik futbolcuları ziyaret etmek onlarla birlikle olmak istedim. Bizleri buluşturan başkan ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İlk olarak tavsiyem yeni oyunculara okumaları sonrasında futbol için çok çalışmalarıdır. Türkiye’de ki futbolu yakından takip ediyorum. Kulüpler çok iyi ve onlara müsabakalarında başarılar diliyorum. Hertha Berlin takımında oynuyorum ve gerçekten orada oynamaktan son derece mutluyum. Türk oyunculardan çok arkadaşım var. Özellikle Ozan Kabak ile çok iyi arkadaşız. Almanya futbolu ile Türk futbolu arasında çok fark yok. Yeni Türk milli takımı jenerasyonu gerçekten başarılı” diye konuştu.

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundes Liga) takımlarından Hertha Berlin’de  forma giyen ünlü futbolcu Suat Serdar hayranları ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.