Fatsa’da ramazan bir başka güzel

Okuma Süresi:50 Saniye

Fatsa Belediyesi 11 ayın sultanı Ramazan ayının ilk iki akşamını dolu dolu etkinliklerle geçirdi.

Belediye Kültür ve Sanat Merkezi fasıl müzik, kuranı kerim tilaveti ve iftar yemeği ile başlayan etkinlikler iftardan sonra çocuklara yönelik eğlenceli etkinliklerle devam ediyor.

Kültür ve Sanat Merkezi 2’Nolu salonda müzikli dans gösterisi ile başlayan eğlenceli etkinliklerin devamında , Hacivat-Karagöz, Tahta Bacak ve Ateşbaz gösterisi yapıldı. Eğlenceye katılan çocuklar gece boyunca yerlerinde hiç oturmayarak oyunculara eşlik ettiler, gönüllerince eğlendiler.

 

Çocuklarımız bu eğlenceleri kaçırmasın

 

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, vatandaşların ramazan ayının manevi atmosferini ve coşkusunu gönüllerince yaşamalarına katkı sağlamak için dopdolu içeriği ile her gün birbirinden farklı olan tüm etkinlikler bir ay boyunca  Belediyemiz Kültür ve Sanat Merkezi’nde eğlenceli etkinlikler düzenliyoruz. Çocuklarımızın ilk akşamı neşesi ve mutluluğu bizlerin doğru bir iş yaptığımızın göstergesi oldu. Ramazan ayının ruhuna uygun etkinliklerimizle birbirinden kıymetli konuklarımızla, Ramazan ayına özel sosyokültürel etkinliklerimizi bir ay boyunca sürdüreceğiz. Mübarek Ramazan ayının memleketimize, ülkemize ve tüm İslam alemine huzur, barış ve refah getirmesini diliyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.