200 BİNE AŞKIN KİTAP BU PLATFORMDA: ORDUKİTAPCİSİ.COM

Okuma Süresi:42 Saniye

Ordu Büyükşehir Belediyesinin iştiraki ORBEL A.Ş. bünyesinde kurulan online kitap satış platformu ordukitapcisi.com’da 200 bine aşkın kitap okuyucularını bekliyor.

Klasik belediyeciliğin dışında vatandaşlara çeşitli alanlarda hizmet vermek için projeler geliştiren Büyükşehir Belediyesi, kültürel anlamda yaptığı çalışmalarla büyük takdir topluyor. Bir yandan düzenlediği kültürel ve sanatsal etkinliklerle Orduluların keyifli vakit geçirmesini sağlayan Büyükşehir Belediyesi bir yandan da okuma alışkanlığı kazandırmak, okur seviyesini artırmak ve kitapseverlerin kolayca istediği kitaplara ulaşabilmesini sağlamak amacı ile online kitap satış platformu ile hizmet veriyor.

Akademik, çocuk, edebiyat, eğitim, ekonomi, felsefe, gezi ve rehber, hobi, insan ve toplum, inanç-mitoloji, İslam, müzik, politika-siyaset, psikoloji, sağlık, sanat, sosyoloji, tarih, yemek, genel konular, karikatür, spor, şiir gibi çeşitli kategorilerde 200 bine aşkın kitabın bulunduğu platformda yerli ve yabancı birçok yazarın eserleri yer alıyor.

Kitapseverlerin hizmetine sunulan kitap satış platformu en uygun fiyatlarla kitapları okuyucular ile buluşturuyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.