GENÇTEN FATSA İLÇESİNE ZİYARET

Okuma Süresi:1 Dakika, 2 Saniye

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne ve Fatsa Yurt Müdürlüğünü ziyaret etti.

                İl Müdürü Genç Fatsa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde devam eden Basketbol, Taekwondo ve Judo Branşlarında yapılan kursları yerinde takip etti. Öğrenciler ile basketbol aktivitelerine katılan Genç, öğrencilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını dinledi, notlarını aldı. Öğrencilere eğitimlerini aksatmadan spora devam etmelerini teşvik etti. 75. Yıl Spor Salonu içerisinde bulunan Judo salonunda Antrenör ve Öğrenciler ile bir araya geldi. Öğrencilerin spor hayatlarına devam ettiklerinde neleri kazanabileceklerini aktaran Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “ Sizler ayrıcalıklı bireylersiniz, spor kariyerinizde elde ettiğiniz başarılar sizleri tanınmış birey olarak yeni bir statü kazandıracak. Bu yolda spor hayatınıza başarılı bir şekilde devam etmelisiniz.” Dedi.

                Spor Salonlarının ardından Fatsa Yurt Müdürlüğünü ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Öğrenci Yurtlarımızda Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hizmetin aksamaması için ve Gençlerimiz ile sürekli iletişim kurabilmek için haberli habersiz ziyaretlerimiz tüm tesislerimizde 7/24 saat devam edecek. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın taşra teşkilatı olarak, geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin en iyi şartlarda topluma faydalı bireyler olarak yetişmesini sağlamak bizler için bir görevdir. Bu görevi de mesai arkadaşlarımızla birlikte aşkla yapıyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.