MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SADİR DURMAZ BAŞKAN GÜLER’İ ZİYARET ETTİ

Okuma Süresi:2 Dakika, 9 Saniye

 

HİLMİ GÜLER ORDU İÇİN BİR ŞANS

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti. Durmaz, “Zatı alinizin Ordu için bir şans olduğunu, Ordu’ya çok önemli değerler katacağınızı biliyor ve buna yürekten inanıyorum” dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli´nin talimatıyla başlatılan ‘Adım Adım 2023; İl İl Anadolu’ toplantıları kapsamında ‘Ordu Buluşması’ gerçekleştirildi. Kentteki otelde düzenlen toplantı sonrası, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve beraberindeki heyet, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i makamında ziyaret etti.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in, başarılı çalışmalar yaptığını vurgulayan Durmaz, Başkan Güler’in Ordu için bir şans olduğunu dile getirdi.

“ORDU’YA DEĞER KATACAĞINIZA YÜREKTEN İNANIYORUZ”

Durmaz açıklamasında, “Genel başkanımızın Edirne’den başlattığı “İl İl Anadolu Adım Adım 2023” temalı program çerçevesinde bugün de Ordu’dayız. İl başkanımızın hazırladığı program çerçevesinde bir dizi ziyaret ve etkinlik gerçekleştiriyoruz. Bunlardan birisi de sizleri burada ziyaret etmekti. Sizleri görmekten ve burada olmaktan son derece memnun ve mutlu olduk. Daha önceki ziyaretimde de bahsetmiştim. Zatı alinizin Ordu için bir şans olduğunu, Ordu’ya çok önemli değerler katacağınızı biliyor ve buna yürekten inanıyorum” dedi.

“SONUNA KADAR YANINIZDAYIZ”

Cumhur İttifakı ortağı olarak her zaman desteklerinin süreceğini belirten Durmaz, “Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programında Ordu için düşündüklerinizi enerji alanındaki projelerinizi dinleyince bu konuda yanılmadığımızı gördüm. Bize de düşen Cumhur İttifakı’nın bir belediyesi olarak sonuna kadar yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Ayrıca Cumhur İttifakı kapsamında olan iki belediyemizle çok yakın diyaloğunuz ve samimi gayretleriniz için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN GÜLER: “SİZLERİ AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYDUK”

Ziyaretlerinden dolayı MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a teşekkür eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Milliyetçi Hareket Partisi ittifak ortağımızın çok önemli bir misafirini burada ağırlıyoruz. Sayın Genel Başkan Yardımcımızın buraya gelmesi çok önemli bir onur ve aynı zamanda mutluluk. Biz sizlerle kader birliği yaptık. Bizim iki yıldızımız var. Biri İkizce diğer de Çamaş. Biz sayın Bahçeli’yle de hem mecliste hem de akademisyenlik zamanımızda önemli çalışmalara imza attık. Ordu çok güzel bir il. Bizler buraya Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile geldik. Burada büyük bir aile olduk. Sizlerin de

katkıları ve destekleriyle çok daha büyük çalışmalar yapacağız. Sizlere tekrar hoş geldiniz diyor ve sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

 

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e yaptığı nezaket ziyaretine, Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri Hüseyin Edis, Tarkan Toper ile Davut Haskırış, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, ilçe başkanları ve parti üyeleri eşlik etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.