OSKİ’DEN 2 YILDA DEV HİZMET

Okuma Süresi:1 Dakika, 9 Saniye

2 YILDA 19 İLÇEYE 583 KM YENİ İÇME SUYU HATTI

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından geride bırakılan 2 yıllık süre içinde 19 ilçeye toplam 583 km’lik içme suyu hattı çalışması gerçekleştirildi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasının ardından verdiği talimat ile il genelinde içme suyu problemini ortadan kaldırmak ve yerleşim ünitelerinin sağlıklı içme suyuna kavuşması için iki yıl önce başlayan çalışmalarda büyük başarı elde edildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından 19 ilçede yapılan içme suyu çalışmalarında Ordu-Ankara arasındaki mesafe kadar yeni içme suyu hattı çalışması gerçekleştirilerek vatandaşların hizmete sunuldu.

2 YILDA 583 KM’LİK YENİ İÇME SUYU HATTI İLÇELERİMİZE KAZANDIRILDI

Ordu’nun 19 ilçesinde içme suyu çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, “ OSKİ ekiplerimiz ilçelerimizde koordineli bir şekilde çalışma yürütmeye ve vatandaşlarımızı temiz ve sağlıklı içme suyu ile buluşturmaya devam ediyor. Geride bıraktığımız iki yıllık sürede toplamda 583 km’lik yeni içme suyu hattını tamamlayarak faaliyete aldık. Bu önemli bir rakam. Bunun haricinde çalışmaların devam ettiği 132 km’lik yeni içme suyu hattı var. Bu yeni hattı da kısa süre içinde tamamlayarak milletimizin hizmetine sunacağız. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve OSKİ’nin 19 ilçemizdeki çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Amacımız ilimizi ve ilçelerimizdeki alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlayarak geleceğin Ordu’sunu oluşturmak” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.