BAŞKAN GÜLER: “ANNELERİMİZ BAŞTACIDIR”

Okuma Süresi:1 Dakika, 15 Saniye
BAŞKAN GÜLER’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Annelerin dünyanın en kıymetli varlıkları olduğunu dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır. Gücümüze güç, umutlarımıza umut katan tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” dedi.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Mesajında, anne sevgisine ve annenin toplumdaki rolüne değinen Başkan Güler, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin en önemli timsalinin anneler olduğunu belirtti.
Başkan Güler, mesajında şu ifadeler yer verdi:
“Toplumun temelini aile, ailenin temelini ise şüphesiz annelerimiz oluşturmaktadır.
Annelik, sadece bir çocuğu dünyaya getirmekten ibaret değildir. Anne koruyan, kollayan, kol kanat geren ve evladının geleceğine ömrünü adayandır.
Bizi biz yapan değerleri barındıran annelerimiz, varlıklarıyla bizleri onurlandırmakta, geleceğimizi elleriyle şekillendirmektedir.
Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır.
Sevgi ve şefkat dolu yürekleri ve fedakârlıklarıyla bizleri hayata hazırlayan, ömür boyu bizlere yol gösteren, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsali annelerimiz, bizler için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır.
Annelerin gösterdiği bu koşulsuz sevgi karşısında bizlere düşen en önemli görev ise onlara layık evlatlar olmaktır.
Bu doğrultuda en kıymetli varlık olan anne sevgisini kalplerinde yaşatabilenler için yılın bir günü değil, yılın her günü Anneler Günü’dür.
Bu duygu ve düşüncelerle merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı olan başta şehit annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin, anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, hepsine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Bir bir veya daha fazla kişi, çiçek ve yazı görseli olabilir

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.