FATSA HOCALARA GELDİK KURS VE PLANLAMA MERKEZİ EĞİTİME İDDİALI BAŞLADI.

Okuma Süresi:53 Saniye
Fatsa Hocalara Geldik Kurs ve Planlama merkezi yetkililerinden Kurucu Müdür Nesrin Özcan,  kurumun eğitim mantığını ve çalışma sistemini şu şekilde dile getirdi.
Özcan, “Yeni nesil eğitim modeli, interaktif alanda güçlü alt yapımız ve kurumsal kimliğimizle 9.10.11.12.sınıf ve mezun gruplara verdiğimiz eğitimle öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Öğrenci sayısının sınırlı olduğu ferah öğrenme ortamında; öğrenci ve velilerle kurulan iletişimimizi sıcak, samimi ve kurallara bağlı olarak devam ettiriyoruz. Yoğunlaştırılmış ders programları, düzenli periyotlarla uygulanan performans artırma programları, bire bir etütler, tarama sınavları ve her hafta uygulanan deneme sınavları ve kayıtlı olan her bir öğrenciye kendi adıyla açılan interaktif sayfayla öğrencilerimizin başarılarına destek oluyoruz.
Eğitimde doğru yönlendirmenin daha kıymetli olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Öğrencileri gelişim özellikleri noktasında anlıyor, öğrenme stillerini önemsiyoruz. Bu anlamda profesyonel rehberlik hizmeti sunuyoruz. Sınav hazırlık süreci sadece öğrenciyi bilgi anlamında doyurmak değildir, rehberlik bazlı yapılan çalışmalarla, öğrencinin kendisini ve yeteneklerini fark etmesine yardımcı oluyoruz. 2021-2022 Eğitim öğretim yılı planlamalarımız, yol haritamız heyecan verici ve iddialı. Fatsa’da başarılı çalışmalarıyla ön plana çıkmış olan öğretmen arkadaşlarımızı güçlü kadromuza dahil etmenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.