Dinamik Denetim Faaliyetleri, Kaymakam Ömer Lütfi Yaran’ın Katımıyla Gerçekleştirildi

Okuma Süresi:35 Saniye

Salgınla mücadelede “Kontrollü Normalleşme” sürecine girilmesiyle birlikte İçişleri Bakanlığımızca ‘Dinamik Denetim’ uygulaması başlatıldı.

Bugün 81 il’de eş vakitli olarak başlatılan ‘Dinamik Denetim’ uygulaması, Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran başkanlığında kurum müdürleri, emniyet, jandarma, zabıta, sağlık, tarım, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinden oluşturulan denetim ekiplerimizce ilçemizde de gerçekleştirildi.

Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Sercihan Barutcu, İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Yusuf Ünsal, Dumlupınar Mahallesi Muhtarı Salim Taşbaşı ile birlikte #DinamikDenetimModeli kapsamında gerçekleştirilen denetimlere katılarak, Perşembe Pazarını ve Evkaf Mahallesinde faaliyet gösteren işyerlerini denetledi.

Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran, amaçlarının yapılan denetimlerle vatandaşlara ve esnaflara rehberlik yapmak ve onları bilgilendirmek olduğunu ifade ederek, maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uymaları konusunda esnaf ve vatandaşlarımıza uyarılarda bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.